Kontaktirajte nas!

+382 20 513 687

Search
Close this search box.

ODRŽAN INFO DAN U PLJEVLJIMA

U organizaciji Građanske alijanse danas je održan Info dan u Pljevljima. Događaj je održan u sali Skupštine opštine Pljevlja a u okviru događaja predstavljena je publikacija “Kultura, običaji i jezik nacionalnih zajednica u Crnoj Gori”.
Učesnicima na Info danu obratio se Elvis Beriša koji je predstavio djelove priče “Kultura koja je pobijedila zaborav u Crnoj Gori” koju je pripremio za publikaciju. Elvis Beriša predstavio je učesnicima djelove priče u kojoj je pisao o istoriji romskog naroda i problemima sa kojima su se suočavali, o romskom jeziku, kulturi i tradiciji.

Događaj je organizovan u sklopu projekta “Mozaik nacionalnih kultura u Crnoj Gori”, uz podršku Ministarstvo pravde, ljudskih i manjinskih prava.

Podijeli na društvenim mrežama 

Posljednje novosti

KV publika 2
Osnaženi mladi imaju snagu da grade društvo zasnovano na dijalogu i zajedništvu
kula, naslovna
Kulturna posjeta srednjoškolaca iz Rožaja Herceg Novom
vizual Barović
Admiral Barović kao putokaz moralnog otpora u vremenu istorijskog revizionizma
vizual - EU, šta nas zaista čeka
I modul Škole političkih studija za polaznike XXIII generacije
panel ŠPS, panelisti i publika
Institucionalni kapaciteti i povjerenje građana i dalje izazov na putu ka EU

Pretraga