Kontaktirajte nas!

+382 20 513 687

Search
Close this search box.

10 GODINA OD OTVARANJA POGLAVLJA 23 I 24. NAPREDUJEMO ILI STOJIMO U MJESTU?

Predstavljamo publikaciju “10 godina od otvaranja poglavlja 23 i 24. Napredujemo ili stojimo u mjestu?” koja nudi sveobuhvatan uvid u napredak Crne Gore u posljednjih 10 godina u procesu EU integracija, sa posebnim osvrtom na navedena poglavlja. U ovoj publikaciji možete ćete pronaći detaljnu analizu dostignuća i izazova u poglavljima 23 i 24, podatke koji pokazuju naše dosadašnje rezultate, mišljenje građana o ovom procesu, kritički osvrt i preporuke za naredne korake za unapređenje.

Publikacija je namijenjena svima koji su zainteresovani za evropsku budućnost Crne Gore i one koji žele bolje razumjeti trenutno stanje. Bez obzira jeste li građanin, aktivista, student ili političar, ova publikacija će vam pružiti dublji uvid u naš put prema članstvu u Europskoj uniji.

Vjerujemo da će ova publikacija doprinijeti boljem razumijevanju položaja Crne Gore na putu ka Evropskoj uniji i da će vas podstaći na razmišljanje, te kako svi možemo doprinijeti ovom procesu.

Publikaciju možete pronaći OVDJE.

Podijeli na društvenim mrežama 

Posljednje novosti

Milan Radović
Uprava policije prekinula civilni nadzor nad postupanjem policijskih službenika prema licima lišenim slobode
9.7
U Skupštini Crne Gore otvorene izložbe povodom Međunarodnog dana sjećanja i obilježavanja genocida u Srebrenici
klapuh-web
Prva presuda za ratni zločin u Crnoj Gori i dalje bez punog epiloga
Danijela Darmanović, fotografija 3
ASK da unaprijedi izvještavanje o novcu za ženske organizacije u političkim subjektima
panel
Konkretni i transparentni rezultati pravosuđa ključni su za vraćanje povjerenja građana

Pretraga