Kontaktirajte nas!

+382 20 513 687

Search
Close this search box.

ISTRAŽIVANJE O POTREBAMA PACIJENATA U CRNOJ GORI ZA PALIJATIVNIM ZBRINJAVANJEM

U okviru projekta „Palijativno zbrinjavanje – moje zbrinjavanje, moje pravo“ Građanska alijansa je sprovela istraživanje o potrebama pacijenata u Crnoj Gori za palijativnim zbrinjavanjem u kojem su definisane potrebe pacijenata, ali i prepreke na koje nailaze socijalni i zdravstveni radnici u pogledu pružanja kvalitetne usluge i osiguranja pravo pacijenata na dostojanstvo.
U okviru ovog projekta sprovedena su i istraživanja u Srbiji i Albaniji koja su se realizovala preko naših regionalnih partnera Belhospice iz Srbije i Sue Rider Care iz Albanije, kojima se ovim putem zahvaljujemo na izuzetnoj saradnji.

Rezultate našeg istraživanja možete pogledati OVDJE.

Podijeli na društvenim mrežama 

Posljednje novosti

trening sa fudbalerima 03.26
Sportom do razumijevanja i veće društvene uključenosti mladih iz RE zajednice
foto uručene nagrade
Uručene nagrade za najbolje novinarske priče o interkulturalnosti u Crnoj Gori
Photo credit - Vuk Raicevic-17
Građanska alijansa i Ministarstvo ekologije, održivog razvoja i razvoja sjevera potpisali Memorandum o saradnji u cilju ispunjavanju obaveza iz Poglavlja 27
Danijela Darmanović, fotografija
Digitalno nasilje nad ženama u politici produžena ruka patrijarhata i nova barijera političkog učešća
viber_slika_2026-03-02_13-17-59-376
Kulturna razmjena srednjoškolaca u Plavu u znaku interkulturalnog dijaloga

Pretraga