Enter your keyword

Pамках проекту “Надання безоплатної правової допомоги шукачам притулку, біженцям та особам із загрозою без громадянства”, який реалізує Громадянський альянс за підтримки УВКБ ООН, наша команда юридичних консультантів надає правову допомогу особам з України, які бажають звернутись для отримання захисту, які вже подали заяву та яким надано захист в Чорногорії.

Повідомляємо, що іноземцям, які перебувають під тимчасовим захистом, Рішенням Уряду Чорногорії, тривалість тимчасового захисту продовжено до 11 березня 2024 року.

Для заміни документів про тимчасовий захист, термін дії яких закінчується 10 березня 2023 року, всім повнолітнім потрібно ОСОБИСТО прибути до регіонального підрозділу Міністерства внутрішніх справ (МУП) за місцем проживання і надати документ(захист), який був виданий раніше, а також документ неповнолітніїх дітей.

Неповнолітні не зобов’язані приходити, для них документ про тимчасовий захист може отримати один з батьків/опікунів/піклувальників.

Навіть якщо свідоцтво про тимчасовий захист раніше було отримано в іншому муніципалітеті, тепер його слід замінити в місці, де ви зараз проживаєте.

Жодних додаткових документів не потрібно, вся процедура безкоштовна.

Єдиний виняток становитимуть жителі Будви, оскільки обмін документів здійснюватиметься на мобільній станції МУП у Петроваці (8 вулиця перед будівлею поліції).

Документ можете замінити в період з 21 лютого по 10 березня 2023 року. Якщо ви пропустите цей термін, ви втратите всі права згідно із Законом про міжнародний та тимчасовий захист іноземців. Ви також повинні будете подати нову заяву про тимчасовий захист, щоб ви могли й надалі користуватися всіма правами, які ви отримуєте.

Графік роботи МУП з 8:00 до 15:00.

Просимо у всіх терпіння, особливо в перші дні цієї процедури.